Zespół

Starannie dobrany zespół pasjonatów swojej pracy, zapewniając usługi na najwyższym poziomie, nieustannie się stara, aby zasłużyć w Państwa ocenie na miano „beauty experts".

Wszyscy nasi Eksperci są ZAWSZE do Państwa dyspozycji telefonicznie, poprzez e-mail oraz w salonie. Oferujemy coaching kosmetyczny jako profesjonalne doradztwo w indywidualnym doborze terapii, zalecenia dotyczące trybu życia i diety, motywowanie do samodzielnej pracy nad sylwetką w domowym zaciszu oraz monitoring wyników. 

 

Katarzyna Dwulit, manager salonu i dyplomowany terapeuta-kosmetolog, dba o sprawne funkcjonowanie salonu i stałe podnoszenie poziomu jakości obsługi i usług; specjalizuje się w leczeniu skór problematycznych, doradztwie i konsultacjach kosmetycznych, wykonuje zabiegi aparaturowe oraz pielęgnacyjne twarzy i ciała; dba o zdrowy i estetyczny wygląd Państwa stóp i paznokci. Cechuje ją bezprzecznie gruntowna wiedza z zakresu kosmetologii estetycznej. Jej hobby to crossfit, kosmetyka i muzyka.

kosmetolog

Edyta Kułakowska, dyplomowany kosmetolog-terapeuta, specjalizacja: kosmetologia bioestetyczna. Permanentnie podnosi swoje kwalifikacje z zakresu zabiegów na ciało i twarz oraz stylizacji rzęs i wizażu, w oparciu o holistyczne podejście do każdego Klienta.
Specjalizuje się w zabiegach wyszczuplających połączonych z masażami o działaniu ujędrniającym, antycellulitowym i modelującym. Wnikliwie śledzi trendy w medycynie i kosmetologii estetycznej. Pracę wykonuje z zaangażowaniem i pasją, dążąc do 100% satysfakcji Klienta z każdego zabiegu. Jej hobby to sport, taniec, dietetyka.

  

Anna Młynarska, dyplomowana masażystka-terapeutka i konsultantka, zadba o Państwa świetne samopoczucie, doradzi w wyborze odpowiedniego zabiegu i otoczy opieką. Specjalistka masażu klasycznego i odnowy biologicznej. Specjalizuje się w masażu klasycznym, relaksacyjnym, gorącymi kamieniami, antycelulitowym, gorącym ręcznikiem, masażu balijskim, marokańskim jak również w wykonywaniu zabiegów na ciało. Swoje umiejętności rozwijała pracując w Hotelu Ossa Congress & Spa jako masażystka. Uwielbia pracę z ludźmi, bardzo dużo się od nich uczy, kształtując w ten sposób swoją osobowość. Motywują ją nowe wyzwania, dające możliwość rozwoju zawodowego oraz szansę zdobycia nowych umiejętności. Jej motto życiowe to: „ Uśmiech to klucz do sukcesu", a hobby to fitness, zumba, prodróże i fotografia.     

 

Fryzjerstwo:

Agnieszka Gęsich

Agnieszka Gęsich, fryzjerka z 20-letnim stażem, specjalizuje sie w indywidualnej konsultacji i doborze

stylu w czesaniu, strzyżeniu oraz wszechstronnej koloryzacji. Dokłada wszelkich starań, aby Klienci

czuli się wyjątkowo, a ich życzenia odnośnie wizerunku zaowocowały wspaniałym rezultatem.

Zainteresowania: muzyka, moda, medycyna. 

_____________________________________________

Kosmetyczka Warszawa

____________________________________________________


Polecany fryzjer Warszawa

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2013 Relaxin SPA
Umów się na wizytę 22 654 05 09