Zespół

Starannie dobrany zespół pasjonatów swojej pracy, zapewniając usługi na najwyższym poziomie, w pełni zasługuje na miano „beauty experts".
Wszyscy nasi Eksperci są ZAWSZE do Państwa dyspozycji telefonicznie, poprzez e-mail oraz w salonie. Oferujemy coaching kosmetyczny jako profesjonalne doradztwo w indywidualnym doborze terapii, zalecenia dotyczące trybu życia i diety, motywowanie do samodzielnej pracy nad sylwetką w domowym zaciszu oraz monitoring wyników.

 

Magdalena Sobótka, konsultantka urody zadba o Państwa świetne samopoczucie, doradzi w wyborze odpowiedniego zabiegu i otoczy opieką, a jej wieloletnie doświadczenie zdobyte w renomowanych klinikach gwarantuje ponadstandardową obsługę.  


Terapeuci:

kosmetolog

Katarzyna Żaglewska, licencjonowany kosmetolog-terapeuta, absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Specjalizuje sie w dziedzinie Spa i wellenes, technikach masażu relaksacyjnego, profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała w oparciu o najnowsze technologie. Od czasu ukończenia studiów, stale podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych szkoleniach doszkalających. Posiada wiedzę z zakresu chemii kosmetycznej - zna działanie wielu substancji zawartych w preparatach kosmetycznych, co gwarantuje wykonywanie zabiegów kosmetycznych indywidualnie dobranych pod kątem pacjenta. Dodatkowo interesuje się wizażem, dietetyką i medycyną estetyczną. Kosmetykę traktuje jak jedną ze swoich pasji. Bardzo ceni sobie pracę z pacientami, a posiadane umiejętności i wiedzę wykorzystuje tak, aby spełniać ich oczekiwania.

Ola Milewska 

Aleksandra Milewska, dyplomowany terapeuta-kosmetolog i masażystka, specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów aparaturowych oraz pielęgnacyjnych twarzy oraz manicure & pedicure. Wykonuje doskonałe rytuały na ciało oraz masaże, a jej specjalność to Lomi-Lomi, tajski masaż stop oraz masaż bambusami i gorącymi kamieniami. Stale podnosi swoje kwalifikacje z zakresu kosmetologii estetycznej. Hobby to zdrowy styl życia i kosmetologia.

Katarzyna Dwulit 

Katarzyna Dwulit, dyplomowany terapeuta-kosmetolog, specjalizuje się w leczeniu skór problematycznych, doradztwie i konsultacjach kosmetycznych, wykonuje zabiegi aparaturowe oraz pielęgnacyjne twarzy i ciała; dba o zdrowy i estetyczny wygląd Państwa stóp i paznokci. Cechuje ją gruntowna wiedza z zakresu kosmetologii estetycznej. Jej hobby to sport, kosmetyka i muzyka.


Fryzjerstwo:

Agnieszka Gęsich

Agnieszka Gęsich, fryzjerka z 20-letnim stażem, specjalizuje sie w indywidualnej konsultacji i doborze

stylu w czesaniu, strzyżeniu oraz wszechstronnej koloryzacji. Dokłada wszelkich starań, aby Klienci

czuli się wyjątkowo, a ich życzenia odnośnie wizerunku zaowocowały wspaniałym rezultatem.

Zainteresowania: muzyka, moda, medycyna.

 

Medycyna estetyczna


medycyna estetyczna

Anita Zawadzińska, lekarz medycyny estetycznej, stomatolog z długoletnim stażem pracy. Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobyła biorąc udział w wielu szkoleniach, sympozjach i warsztatach klinicznych z zakresu medycyny estetycznej. W centrum jej zainteresowań są metody rewitalizacji skóry oparte na mezoterapii. Ma duże doświadczenie w stosowaniu wypełniaczy z preparatów kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej. Zajmuje się także leczeniem cellulitu . Śledzi trendy we współczesnej medycynie estetycznej i stosuje je w praktyce, wybierając bezpieczne i skuteczne metody postępowania. Potrafi nawiązać dobry kontakt z pacjentem, znajdując najlepszą i najbardziej odpowiadającą mu metodę leczenia.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2013 Relaxin SPA
Wykonanie: